Ingatlanok #2252
Részletek
| Azonosító | 2252 |
|---|---|
| Település | Gyula |
| Városrész | Újvári |
| Ingatlan típusa | Családi ház |
| Ingatlan állapota | Felújítandó |
| Emelet | Földszint |
| Ingatlan területe | 62 m2 |
| Telek területe | 1047 m2 |
| Szobák száma (egész) | 2 |
| Szobák száma (fél) | 0 |
| Építés éve | 1950 |
| Falazat | Vegyesfalazat |
| Fűtés | Gáz (konvektor) |
| m2 ár | 266129 Ft |
| Ár (EUR) | 45312 EUR |
| Csere | Nincs |
| Bemutatja |
az Iroda Márki Zoltán: 70 / 386 - 6767 Sarkadi Árpád: 70 / 369 - 8422 |
| Nézettség | 2944 |
16500000 Ft
Gyulán, Újváriban eladó egy 62 m2 alapterületű, 2 szobás, vegyesfalazatú, felújítandó családi ház 1047 m2 telken.
Szolgáltatásaink:
- Ingatlan értékesítés
- Ingyenes ingatlan felmérés
- Ingyenes fotózás
- Ingyenes tanácsadás
- Ingyenes hirdetés
- Ingatlan keresés
- Ingyenes hitel és CSOK ügyintézés
- Energetikai tanúsítvány elkészítése
- Statikai tanúsítvány elkészítése
- Napelemes rendszer felmérése,kivitelezése
- Felújítási pályázatok elkészítése
Elérhetőség:
Márki Zoltán - 70-386-6767
Sarkadi Árpád – 70-369-8422
www.ingatlandetektiv.hu
5700 Gyula Városház u.20/a.
Szolgáltatásaink:
- Ingatlan értékesítés
- Ingyenes ingatlan felmérés
- Ingyenes fotózás
- Ingyenes tanácsadás
- Ingyenes hirdetés
- Ingatlan keresés
- Ingyenes hitel és CSOK ügyintézés
- Energetikai tanúsítvány elkészítése
- Statikai tanúsítvány elkészítése
- Napelemes rendszer felmérése,kivitelezése
- Felújítási pályázatok elkészítése
Elérhetőség:
Márki Zoltán - 70-386-6767
Sarkadi Árpád – 70-369-8422
www.ingatlandetektiv.hu
5700 Gyula Városház u.20/a.
Hasonló ingatlanok
Gyula - Nagyrománváros | Azonosító: 2414
| Ingatlan típusa | Családi ház |
|---|---|
| Ingatlan területe | 50 m2 |
| Telek területe | 606 m2 |
| m2 ár | 1030000 Ft |
| Ár (EUR) | 141429 EUR |
51500000 Ft
🏡 Felújított családi ház eladó Gyulán, a közkedvelt Nagyrománvároson!
Gyula egyik csendes, kedvelt városrészén, Nagyrománvároson kínálunk megvételre egy 50 m²-es, felújított családi házat, amely egy 606 m²-es, gondozható méretű telken helyezkedik el.
Az ingatlan 2 szobás, így kiváló választás lehet fiatal pároknak, kisebb családoknak, idősebbeknek vagy akár befektetési célra is.
Főbb jellemzők:
50 m² lakótér
606 m² telek
2 külön nyíló szoba
Felújított állapot
Vegyes falazat
Korszerű műanyag nyílászárók
Gazdaságos cirkófűtés
Azonnal költözhető
A rendezett udvar számos lehetőséget kínál pihenésre, kertészkedésre vagy akár további fejlesztésekre.
📍 Ha egy jó állapotú, kisebb fenntartási költségű otthont keres Gyulán, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni!
💰 Irányár: 51,5 millió Ft
Érdeklődés esetén keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!
Gyula - Külterület | Azonosító: 2004
| Ingatlan típusa | Mezőgazdasági terület |
|---|---|
| Ingatlan területe | 6785 m2 |
| m2 ár | 412 Ft |
| Ár (EUR) | 7689 EUR |
2800000 Ft
Gyula külterületén eladó egy 6785 m2 területű, 9,69 Aranykoronás legelő és szántó. Legelő 5513 m2, szántó 1272 m2.
Gyula - Újvári | Azonosító: 2395
| Ingatlan típusa | Családi ház |
|---|---|
| Ingatlan területe | 85 m2 |
| Telek területe | 1201 m2 |
| m2 ár | 469411 Ft |
| Ár (EUR) | 109573 EUR |
39900000 Ft
Eladó családi ház Gyulán, Újvári városrészben a Kodály utcában
Gyula kedvelt, nyugodt részén, az Újvári városrészben kínálunk eladásra egy 1975-ben épült, tégla szerkezetű családi házat.
Az ingatlan 85 m² alapterületű, szerkezetileg kiváló állapotban van, stabil alapot adva akár felújításhoz, akár azonnali használathoz.
A ház fűtéséről konvektorok és egy hangulatos cserépkályha gondoskodik, amely nemcsak meleget, hanem otthonos légkört is teremt.
A 1201 m²-es telek tágas, jól kihasználható, ideális kertészkedéshez, pihenéshez vagy akár további fejlesztésekhez.
A telken található:
egy 18 m²-es garázs
valamint egy 18 m²-es műhely, amely kiváló lehet hobbihoz vagy vállalkozáshoz is
Az ingatlan egyik nagy előnye a kiváló megközelíthetőség, így könnyen elérhető a város bármely pontja.
Ez a ház jó választás lehet mindazok számára, akik csendes környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a praktikum és a tér.
Gyula - Belváros | Azonosító: 2361
| Ingatlan típusa | Családi ház |
|---|---|
| Ingatlan területe | 164 m2 |
| Telek területe | 423 m2 |
| m2 ár | 579268 Ft |
| Ár (EUR) | 260888 EUR |
95000000 Ft
Belváros közeli, kétgenerációs, felújított családi ház eladó!
Eladásra kínálunk egy 164 m²-es, téglaépítésű családi házat, amely a belvároshoz közel, mégis csendes, nyugodt környezetben található. Az ingatlan 423 m²-es telken helyezkedik el, így kiváló lehetőséget nyújt családoknak, akik kényelmes otthont és kertet keresnek egyaránt.
Az épület 1970-ben épült, de az évek során teljes körű felújításon esett át. Az új tulajdonos a felújított állapot, valamint az új nyílászárók előnyeit élvezheti.
A ház kétgenerációs kialakításának köszönhetően akár nagyobb család számára is ideális, vagy külön élettérként is használható.
Főbb jellemzők:
Lakótér: 164 m²
Telek: 423 m²
Szobák: 2 + 4
Fürdőszobák: 3
Fűtés: cirkó gázfűtés és vegyestüzelésű kazán
Tégla építés
Felújított állapot
Új nyílászárók
Garázs
Fedett terasz
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik tágas, világos, kényelmes otthont keresnek, több fürdőszobával és különálló életterekkel, valamint a város közelségének minden előnyével.
Gyula - Szanazug | Azonosító: 2413
| Ingatlan típusa | Családi ház, Nyaraló |
|---|---|
| Ingatlan területe | 35 m2 |
| Telek területe | 812 m2 |
| m2 ár | 557142 Ft |
| Ár (EUR) | 53550 EUR |
19500000 Ft
Eladó igényes, egész évben lakható családi ház Gyula-Szanazugban, 812 m²-es telken
Gyula közkedvelt Szanazug részén eladó egy 2020-ban épült, kiváló állapotú, tégla falazatú, kétszintes családi ház, amely egy 812 m²-es, rendezett telken helyezkedik el.
A lakóépület 35 m² hasznos alapterületű, melyből az alsó szint 25 m², a tetőtér pedig további 10 m². Az épület egész évben lakható, hőszigetelt kialakítású, így állandó lakhatásra és hétvégi pihenőháznak egyaránt kiváló választás.
A földszinten egy világos, amerikai konyhás nappali, egy külön hálószoba, kamra, valamint zuhanyzós fürdőszoba WC-vel került kialakításra. A hálószobában egy praktikus, faltól falig beépített gardróbszekrény biztosít bőséges tárolóhelyet.
A tetőtér jelenlegi állapotában tárolásra alkalmas, de igény szerint könnyedén beépíthető, így további lakótér alakítható ki.
A ház fűtéséről korszerű, a járólap alatt elhelyezett elektromos fűtőszőnyeg gondoskodik, automata termosztát vezérléssel, amely kényelmes és energiatakarékos megoldást nyújt. A meleg vizet egy 30 literes villanybojler biztosítja.
A kiváló hőszigetelést dupla hőszigetelésű bejárati ajtók és magas hőellenállású nyílászárók garantálják, amelyek hozzájárulnak az alacsony fenntartási költségekhez.
Elérhetőség:
Márki Zoltán - 70-386-6767
Sarkadi Árpád – 70-369-8422