Ingatlan típusa |
Családi ház, Apartman |
Ingatlan területe |
227 m2 |
Telek területe |
890 m2 |
m2 ár |
480176 Ft
|
Ár (EUR) |
273439 EUR
|
109000000 Ft
Gyulán a Csigakert közelében eladó egy teljesen felújított apartmanház, jelenleg 10 szobával működve.A főépület 165m2-es a faház pedig 65m2. Az apartmanház mellet egy faházban lett kialakítva az étterem és a társalgó.A felújítás 2014-ben lett befejezve.Csere szóba jöhet értékegyeztetéssel!
Ingatlan típusa |
Lakás |
Ingatlan területe |
59 m2 |
m2 ár |
406610 Ft
|
Ár (EUR) |
60181 EUR
|
23990000 Ft
Eladó 2 szobás lakás a belvárosban, erkélyes, felújítandó állapotban!
A piac közelében, belváros közeli elhelyezkedéssel eladó egy 4. emeleti, 59 m²-es, felújítandó lakás.
Eladó egy 2 szobás, felújításra szoruló lakás a belvárosban. Az 59 m²-es lakás a 4. emeleten található, közel a piachoz, a városközponthoz (nem a Honvéd Lakótelephez). Főbb jellemzők: nagyon tágas, különálló konyha, fürdőszoba és WC jó állapotú, csempézett padlóval, délkeleti fekvésű erkély reggeli napfénnyel, valamint kiváló elhelyezkedés a piac, az Aldi szupermarket, az óvoda, a városközpont és a kórház közelében. Műholdas TV áll rendelkezésre az erkélyen vagy a tetőn. Rendkívül csendes szomszédok. Stabil, barátságos és gazdaságos lakóközösség, mindenki nagyon barátságos. Szükség esetén a jó tömörfa bútorok, a konyhabútor, a hűtőszekrény és a mosógép ingyenesen benne foglaltatnak. A nagyon nagy konyha, amelyben akár hat fős asztal is található, gyermekes családok számára is alkalmassá teszi a lakást.
🔹 Főbb jellemzők:
2 szoba
Tágas, különálló konyha
Erkély
4. emelet
59 m² lakótér
Felújítandó állapot
Kiváló elhelyezkedés – piac, belváros, boltok pár perc sétára
Ideális lehetőség saját ízlés szerinti kialakításra, befektetésnek vagy első otthonnak is remek választás!
📞 További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Ingatlan típusa |
Lakás |
Ingatlan területe |
53 m2 |
Telek területe |
0 m2 |
m2 ár |
622641 Ft
|
Ár (EUR) |
82784 EUR
|
33000000 Ft
Eladó berendezett lakás Gyulán, a Budapest körúton – 9. emeleti panel!
Gyulán, a Budapest körúton eladó egy 53 m²-es, 1985-ben épült, 9. emeleti panellakás teljes bútorzattal és berendezéssel.
🔹 Főbb jellemzők:
53 m² lakótér
emelet, lift van
Házközponti fűtés
3 db klíma biztosítja a kellemes hőérzetet
Közös költség: 24.000 Ft/hó
Teljesen berendezve és bebútorozva eladó – csak költözni kell!
A lakás rendezett lépcsőházban található, jó közlekedéssel, közel boltokhoz, buszmegállóhoz, iskolákhoz.
💰 Irányár: 33 millió Ft
📞 Ne maradjon le róla – érdeklődjön még ma!
Ingatlan típusa |
Családi ház, Mezõgazdasági ingatlan |
Ingatlan területe |
189 m2 |
Telek területe |
14594 m2 |
m2 ár |
449206 Ft
|
Ár (EUR) |
212982 EUR
|
84900000 Ft
Különleges lehetőség Gyula külterületén – eladó újépítésű lakóingatlan nagy földterülettel!
Gyula csendes külterületén, az Eleki úton kínálunk eladásra egy 189 m²-es, igényesen megépített, újépítésű lakóingatlant, amely egy 14.594 m²-es területen fekszik, így kiváló lehetőséget nyújt mind a természetközeli élethez, mind gazdálkodáshoz vagy vállalkozáshoz.
Az ingatlan jellemzői:
Lakótér: 189 m², Porotherm 38-as téglából épült, Tondach hódfarkú cserépfedéssel
Elrendezés: 4 tágas szoba, nappali, konyha, kamra, fürdőszoba WC-vel, különálló WC kézmosóval, szélfogó, kazánház
Fűtés és melegvíz: 35 kW-os vegyestüzelésű kazán, 1500 literes puffertároló, 300 literes melegvíztároló, valamint 2 db 3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma
Közművek: villamos energia 3 fázisról, vízellátás fúrt kútról
Melléképületek (tégla):
Műhely: 35 m²
Nyári konyha: 63 m² (vízzel, fűtéssel, fürdőszoba előkészítéssel)
Kétállásos garázs: 45 m²
Góré
Faépületek:
Pavilon: 20,6 m²
Tároló: 40 m²
Földterület megoszlása:
Kivett út és udvar: 5.475 m²
Szántó: 9.119 m² (31,74 AK értékű termőföld)
Ez az ingatlan nem csupán egy ház – egy életforma. Tökéletes választás azok számára, akik nyugalomra, térre, természetre vágynak, vagy gazdálkodási, műhely- vagy vállalkozási célokra keresnek megfelelő helyet.
Megtekintés egyedi egyeztetés alapján.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget – hívjon bizalommal!
Szolgáltatásaink:
- Ingatlan értékesítés
- Ingyenes ingatlan felmérés
- Ingyenes fotózás
- Ingyenes tanácsadás
- Ingyenes hirdetés
- Ingatlan keresés
- Ingyenes hitel és CSOK ügyintézés
- Energetikai tanúsítvány elkészítése
- Statikai tanúsítvány elkészítése
- Napelemes rendszer felmérése,kivitelezése
- Felújítási pályázatok elkészítése
Elérhetőség:
Márki Zoltán - 70-386-6767
Sarkadi Árpád – 70-369-8422
www.ingatlandetektiv.hu
5700 Gyula Városház u.20/a.
Ingatlan típusa |
Lakás |
Ingatlan területe |
56 m2 |
Telek területe |
80 m2 |
m2 ár |
230357 Ft
|
Ár (EUR) |
32361 EUR
|
12900000 Ft
14990000 Ft
-13.94%
Gyulán az Újvárosi részen eladó egy 4 lakásos társasház egyik 56m2-es lakása. Az ingatlan 2 szobás, konvektorfűtéses, felújítandó, saját garázzsal és kis kerttel rendelkezik.
Szolgáltatásaink:
- Ingatlan értékesítés
- Ingyenes ingatlan felmérés
- Ingyenes fotózás
- Ingyenes tanácsadás
- Ingyenes hirdetés
- Ingatlan keresés
- Ingyenes hitel és CSOK ügyintézés
- Energetikai tanúsítvány elkészítése
- Statikai tanúsítvány elkészítése
- Napelemes rendszer felmérése,kivitelezése
- Felújítási pályázatok elkészítése
Elérhetőség:
Márki Zoltán - 70-386-6767
Sarkadi Árpád – 70-369-8422
www.ingatlandetektiv.hu
5700 Gyula Városház u.20/a.